Yazılar > İstanbul Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti denildiğinde ilk akla gelen Soner Nakliyat Anadolu yakasında 2500 metre karelik kapalı alanı ile hizmet vermektedir. Evinizde kullanmadığınız veya ihtiyaç duymadığınız eşyaları bir depoya kaldırmak isteyebilirsiniz. Eşya depolama doğru firma tarafından doğru bir şekilde yapılırsa istediğiniz süre boyunca güven altında muhafaza edilir. Bu nedenle İstanbul Eşya Depolama Hizmeti almak isteyenlerin bu işi yapacak olan firmalardan taleplerinin ne olduğuna ve ne tür bir depolama hizmeti verdiğine dikkat etmesi gerekir.

Yeni bir eve taşınıldığı zaman götürülmek istenmeyen eşyalar veya kısa bir süreliğine evinizde yapacağınız bir tadilat nedeniyle eşyalarınızın zarar görmemesi adına ev eşyası depolama hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda dikkat edilmesi gereken eşyalarınızın ne kadar süre ile bir depoda muhafaza etmek istediğinizdir. Ayrıca eşya depolama hizmeti maliyetli bir hizmet olduğundan sahip olduğunuz eşyaların bu değeri karşılayıp karşılamadığından emin olmalısınız.

Ev Eşyası Depolama

İstanbul tüm bölgelerine hizmet veren Soyer Nakliyat sahip olduğu 2500 metre karelik kapalı depolama alanı ile Ev Eşyası Depolama Hizmetini sizlere sunmaktadır. Depolama hizmeti denildiği zaman çok ayrıntılı ve kapsamlı bir çalışma yapılması denilmektedir. Eşyaların doğru paketlenmesi, nakliyesi, depolara yerleştirilmesi ve muhafaza edilmesi sistemli bir çalışmanın soncunda oluşmaktadır. Bu nedenle Ülkemizin en güvenilir depolama firmaları arasında ilk sıralarda yer alan firmamız İstanbul Eşya Depolama Hizmeti almak isteyen müşterilerimize sağladığı imkanların neler olduğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Özellikle ev eşyası depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizin evlerine eğitim almış personellerimiz tarafından ekspertiz hizmeti ile işe başlıyoruz. Ne tür eşyaların depolanacağı belirlendikten sonra bu eşyalar için uygun paketlenme işlemi firma çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu işlem yapılırken tüm paketlerin içeriğindeki eşyalar listelenir. Eşyaların paketlenme işlemi bittikten sonra firmamıza ait taşıyıcı araçları ile eşya depomuza sevkiyatı gerçekleştirilir. Depoya yerleştirilecek olan paketler özel sandıklarımıza etiketlenerek yerleştirilir. Her sandığın üzerinde bulunan bu etiketler sayesinde hangi sandıkta hangi eşyanızın olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. İstanbul Eşya Depolama Hizmeti veren firmamızın depo alanı sel, yangın vb. doğal afetler ile hırsızlık olaylarına karşı sigortalıdır. Yaşanacak olumsuz durumlara karşı depolarımızda 7/24 güvenlik hizmeti ve güvenlik kamera sistemleri mevcuttur.

Bu yazı 10 Ağustos 2021 tarihinde güncellenmiştir.