Yazılar > Nakliye Hizmetinde Bir Okul Soyer

Ülkemizde nakliye sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarta oturtmuş ve ülkemizde henüz bir ‘Nakliye Hizmeti’ ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından da adeta bir gizli okul halini almıştır.

Amacımız batıda uygulanan ve bir standart oluşturan bu sektörel oluşumun ülkemizde de Soyer Nakliyat ve Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. olarak firmamız tarafından oluşumunu sağlamaktadır.

Bu nedenledir ki, ucuz olsun da nasıl olursa olsun mantığından ziyade çağdaş standartlar bazında bir nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmaktır.

Soyer Nakliyat 34 yıllık faaliyeti süresince birçok elçilik ve konsolosluk, Sabancı, Koç, birçok yerli yabancı bankalar, Valeo, Loreal, Toyota, Abbott, Bayer, Good Year, Michelin Lastikleri, Booking.com, Volvo, Hilti, Turkcell, Anagold Madencilik, Phillip Morris, BAT, 3M, Shell, BASF Kimya gibi yerli ve yabancı firmaya hizmet vermiştir.

Sabancı Center’da gösterdiği titiz, başarılı ve çabuk hizmetlerinden dolayı, konusunda işverenlerince sözlü ve yazılı takdir almış ve ayrıca yazılı basınımız tarafından da takdir edilmiştir. Tüm bunlara rağmen firmamız ciddiyeti ve titizliğinden hiçbir ödün vermeden çalışmalarına devam etmiştir.

İmajınızın bütünlüğünü sağlayacak bir çalışma içerisinde sizlere hizmet verebilmemiz için firmamıza imkan tanımanız dileği ile, saygılarımızı sunarız.

Bu yazı 09 Nisan 2021 tarihinde güncellenmiştir.